Au fost depuse 3 candidaturi pentru alegerea directorului DMMP 2024 – 2029

JOI  29  FEBRUARIE  2024  sala  CH 104   ora  10 va avea loc Ședința Departamentului de Mecatronică și Mecanică de Precizie cu următoarea ordine de zi:

Raportul directorului DMMP pentru perioada 2021 – 2024.

• Alegerea directorului DMMP pentru noul mandat 2024 – 2029.

Regulamentul pentru organizarea și desfășurarea alegerilor la UNSTB se găsește la: https://upb.ro/wp-content/uploads/2023/11/Regulament-de-organizare-si-desfasurare-alegeri-UNSTPB-1.pdf

• Alegerea membrilor Consiliului DMMP – 6 membri + directorul DMMP.
  • Alegerea membrilor Consiliului Facultății de Inginerie Mecanică și Mecatronică – 7 membri  din DMMP
  • Alegerea membrilor Senatului UPB – 2 membri din DMMP.
  • Alegerea unui membru din DMMP în Consiliul Facultății de Inginerie Medicală.

Au fost depuse trei candidaturi pentru funcția de Director de departament la secretariatul DMMP respectandu-se termenul limită (luni 26 februarie 2024 ora 10) conform regulamentului de organizare și desfășurare a alegerilor la UNSTPB.

Candidatii sunt urmatorii (ordinea este pur alfabetică):

Cristial Gabriel Alionte – Cerere Candidat, Plan Managerial , CV

Laurențiu Adrian Cartal – Cerere Candidat, Plan Managerial , CV